5denní dieta Express Diet

Express Diet je známá bílkovinná ketonová dieta, která je založená na principu ketózy.  Zajímavá je především forma, protože se jedná o jídla z pytlíku, která stačí doplnit o vodu. Kromě toho se jedná o kompletní náhradu jídla, takže během chvíle máte plnohodnotnou porci jídla.

Možná jste už krabici, kde je jídlo na celých 5 dní již viděli, ale funguje skutečně? Pojďme se podívat, jak na tom „5denní dieta proteinová“ je.

Základní informace

Express Diet je navržena jako antikatabolická ketonová dieta, která je určena k redukci tělesné hmotnosti. Je navržena tak, aby se v první řadě spalovaly tuky a zároveň se zachovávala svalová hmota. To je efekt, který většina z nás od diety očekává, ale ne vždy se podaří.

Koncept 5denní ketogenní diety je založen na podávání vysoce kvalitní přírodní bílkoviny a současného snížení příjmu sacharidů, tuků a energie pod 850 kcal/den. Tímto omezením dochází k tomu, že tělo začne jako zdroj energie využívat uložený tuk. Jedná se o zmiňovanou „ketózu“.

Jak se Express Diet užívá

Jídla v Express Diet jsou navržena tak, aby vaše tělo nic jiného nepotřebovalo. Není tedy nutné konzultovat jejich užívání s výživovým poradcem apod.

Balena jsou ve formě pytlíků a připravena ke konzumaci jsou tak během chvíle. Lze si je tedy poměrně jednoduše vzít na cesty či do práce. 4 jídla proteinové diety Express Diet za den pokryjí všechny základní živiny, které tělo potřebuje. Zároveň však udrží tělo ve stavu ketózy.

Express Diet je možné držet podle potřeby déle než 5 dní. Bez porady s lékařem však ne déle než 3 týdny!

Aby byl účinek maximální, je potřeba dodržovat pitný režim 2-3 litry vody denně. Kávu a čaj je možné pít, ale nelze počítat do pitného režimu. V průběhu diety se nesmí konzumovat alkohol!

Bez JOJO efektu

Aby se nedostavil jojo efekt jako u běžných diet, je potřeba dodržet postupný přechod na normální stravu. I zde je ale nutné dávat pozor na obsah sacharidů (např. u zeleniny) a porce zvětšovat postupně.

Zkušenosti a hodnocení

Express Diet je skvělou alternativou práškům na hubnutí. Ketóza dovoluje hubnout i bez hladu. Příprava jídel je rychlá a snadná, takže není problém dietu dodržovat.

Příjemné je především to,že jsou použity kvalitní suroviny a jídla neobsahují látky jako glutaman sodný, barviva a jiné přídavné látky.

Značnou nevýhodou může být pro většinu lidí cena. Za 5denní balení zaplatí téměř 1 500 Kč, což i po rozpočítání může být pro mnoho lidí drahé. Vyhovovat nemusí ani lidem, kteří mají problém s příjmem vyššího množství bílkovin.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře