Acai Berry Thin

Açai berry, plody palmy, které před několika lety byly naprostým hitem v oblasti zdravé výživy a především hubnutí. Klinické studie přinášeli jeden pozitivní účinek za druhým, takže se toto borůvkám podobné ovoce stalo známým zdrojem antioxidantů.

Přípravky, které extrakt této rostliny obsahovaly, byly určené téměř výhradně na hubnutí. Účinky už tak věrohodné nebyly, takže vzniklo velké množství internetových diskuzí, zda acai berry skutečně funguje. Zjistěte s námi, zda vám pomůže s kily navíc.

Základní informace

Acai berry patří k ovoci, které je přeci jen o něco zdravější, než ostatní druhy, které běžně koupíme v supermarketu. Může za to především kombinace antioxidantů, nasycených mastných kyselin a aminokyslin, které vytváří silný komplex prospěšný lidskému tělu.

Za zmínku patří především anthokyany, což jsou barviva, která jsou zároveň velmi silnými antioxidanty. Najdeme například v malinách. Snižují množství cholesterolu v krvi čí pomáhají proti stárnutí buněk.

Účinky

  • Silné antioxidační účinky
  • Doplňuje energii
  • Pomáhá s hubnutím

Funguje Acai berry nebo ne?

O tom jak a jestli vůbec účinkují tyto plody se vedou na Internetu rozsáhlé diskuze. Nyní méně, protože to již není trend. Jak to ovšem ve skutečnosti je?

Ačkoliv nás zajímá především účinek na hubnutí, tak je nutné zmínit, že se jedná o skutečně silný komplex, který dokáže dodat dostatek antioxidantů. To je samozřejmě prospěšné nejen při potížích, al epředevším jako prevence. Antioxidanty však mohou být užitečné i pro hubnutí. Zde už se tedy dostáváme k hubnutí.

Reklama udělala z acai berry mnohem větší hubnoucí prostředek než ve skutečnosti je. Ano, může to být skvělý doplněk, pokud hubnete, měníte životní styl, ale těžko lze očekávat nějaké dramatické úbytky váhy. Spíše je to antioxidant, který mimo jiné podporuje i metabolismus.

Dávkování a složení

Složení je jednoduché a stručné: 500 mg Acai berry extraktu (Euterpe oleracea). To je velmi vysoká dávka v jedné tabletě.

Pro optimální účinek je potřeba užívat 2-4 kapsle denně po dobu 3 měsíců. Balení obsahuje 100 kapslí (kúra na 25-50 dní).

Zkušenosti a hodnocení

Acai berry si jako ovoce obecně nevede úplně nejlépe v recenzích. Zmiňujeme-li tedy ty, které se týkají hubnutí. Mnoho lidí nepociťuje žádné účinky a úbytek váhy nezaznamenali.

Ale jako všude, tak i zde se dají najít spokojení zákazníci, kterým acai berry pomohlo zhubnout. I když je pravdou, že úbytek byl uváděň pouze v jednotkách kg, takže žádné desítky kilogramů. Mnoha lidem však antioxidanty dodávají vitalitu, která je k hubnutí také zapotřebí.

Výhodou tohoto přípravku je kromě nízké ceny i vysoký obsah účinné látky, takže oproti jiným by se při správném dávkování mohl účinek projevit. Jak už bylo napsáno, jedná se spíš o podporu organismu jako celku. Na nějakou větší podporu hubnutí se zde příliš spolehnout nedá.
Koneckonců i samotný výrobce uvádí, že je nezbytné při užívání upravit jídelníček a mít dostatek pohybu…

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře