Andropharmia Slim

Jedním z přípravků na hubnutí, které trochu zapadly je i Andropharmia Slim. Stále se však na internetu prodává, takže by nebylo od věci se podívat, jaké má složení a především ohlasy.

Už jako první věc se dozvíme, že Andropharmia Slim je 100% přírodní a také vědecky testovaný přípravek. To je ovšem něco, co nabízí i řada levnějších konkurentů.

Základní informace

Produkt pochází z laboratoře Andromedical a podle všeho by se mělo jednat o revoluční přípravek, který „zaručenou cestou zbaví kil navíc“. No pokud se podíváme na složení, tak základem je přírodní extrakt s obsahem Carallumy a dalších bylin.

Prokázané účinky sice u většiny existují, ale vydávat to za zaručený způsob je dost odvážné tvrzení. Pojďme ale k tomu, jak by měl Andropharmia Slim fungovat.

Tablety na hubnutí Andropharmia Slim jsou navrženy tak, že Caralluma je účinnou látkou, která reguluje nabytečné ukládání tuků. Dále chaluha bublinatá zajišťuje správnou činnost štítné žlázy, díky vysokému obsahu jódu.
Garnicie kambodžská pomáhá navozovat pocit sytosti, což ocení všichni, kteří svůj kalorický příjem snižují.

Složení a dávkování

Doporučené dávkování je 1 kapsle 2x denně, společně s jídlem a dostatkem tekutin. První týden se však začíná s polovičním dávkováním.

Zajímavé je také upozornění, že pro maximální účinek je doporučené užívat Andropharmia Slim alespoň 2 měsíce. Pro optimální výsledky pak alespoň 4 týdny v kombinaci s cvičením!

Složení je sice bohaté na látky: Čaj Oolong, čajovník čínský (extrakt), Caralluma, Chaluha bublinatá,
chrom pikolinát, garnicie kambodžská (extrakt). přeslička rolní (extrakt), želatina, kyselina stearová a celulóza.

Nicméně na samotných stránkách se nedozvíte jaký je obsah těchto látek, což není pro rozhodování úplně ideální.

Falešné doporučení od lékaře?

Zajímavou věcí je především doporučení lékaře, které najdete hned vedle složení.

Doporučení od MUDr. Jaroslavy Hrdinové s fotografií z fotobanky

Doporučení od MUDr. Jaroslavy Hrdinové s fotografií z fotobanky

Sice se paní doktorka problematice obezitologie a zdravé výživy věnuje již přes 20 let a dokonce se účastní mezinárodních konferencí, ale Google jí nezná.
Fotografie evidentně paní lékařce nepatří, protože se svými zkušenostmi by takto mladá skutečně být nemohla. Navíc snadným vyhledáním obrázku najdeme kromě stránek produktu Andropharmia i odkazy do fotobanky, kde je možné si fotografii zakoupit. Lze tedy minimálně pochybovat o důvěryhodnosti tohoto doporučení, které přípravku jistě nedělá nejlepší reklamu.

Zkušenosti a hodnocení

Andropharmia Slim nemá na internetových diskuzích zrovna nejlepší pověst. K tomuto přípravku je většina lidí hodně skeptiká. Mnoho lidí má zkušenost se zhubnutím, ale dodávají, že kromě samotných prášků změnili i jídelníček a přidali pohyb, takže není zcela jisté, že se jedná o zásluhu Andropharmia Slim.

Složení Andropharmia Slim rozhodně nevypadá nikterak špatně. Vymyšlené doporučení lékařky však znatelně kazí dojem z dobrého přípravku. Navíc cena je poměrně vysoká, oproti podobným doplňkům stravy.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře