Garsin

Mezi nejpopulárnější prášky na hubnutí patří ty, které se zaměřují na podporu metabolismu. Jedná se o silnou podporu při hubnutí, která dokáže efektivně zvýšit účinek změny stravy a cvičení. Špičkou mezi přípravky této kategorie je i Garsin od ADVANCE nutraceutics.

Neuvěřitelné množství účinných látek, které jsou navíc zcela přírodní, a nízká cena, jsou téměř jasným argumentem, proč zvolit právě tyto prášky. Pojďme se však podívat detailně, zda se opravdu vyplatí svěřit jim důvěru!

Základní informace

Garsin se skládá z celkem 8 účinných přírodních látek, což je množství, které u konkurence jen těžko uvidíte. Obsahuje vysoké množství kyseliny hydroxycitronové (HCA) a tím pomáhá ke kontrole tělesné hmotnosti.

To, že obsahuje hned celou řadu přírodních látek poskytuje mnohem větší šanci, že se dostaví vytoužený efekt a vám se podaří zhubnout. Kromě toho, že obsahuje ty vůbec nejpopulárnější a nejosvědčenější látky, přináší množnost tzv. synergetického efektu. Účinné látky tedy mohou navzájem posilovat svůj efekt.

Účinky

  • Metabolismus a spalování tuků
  • Kontrola tělesné hmotnosti (= hubnutí)
  • Termogeneze (zvýšený energetický výdej)
  • Ovlivňuje chuť k jídlu
  • Vylučování vody z těla

Složení

100% přírodní složení poskytuje záruku, že při užívání tohoto přípravku se nedostaví vážné vedlejší účinky.

Aktivní složky: Garnicia cambogia (60% HCA) – 100 mg, C.L.A. – 100 mg, L-karnitin – 100 mg, Zelená káva – 50 mg, Acai – 50 mg, Zelený čaj – 50 mg, Citrus aurantium (Synefrin 96%) – 1,8 mg, Vitamin C – 12 mg

Dávkování je doporučeno 1 kapsle 2-3 denně. Při dlouhodobém užívání postačí pouze 1 kapsle denně. Užívat nejlépe před jídlem, zapít dostatkem tekutin.

Hodnocení a recenze

Velké množství účinných látek, výhodná cena i kladné recenze. Není žádným překvapením, že se právě Garsin stal jedním z nejžádanějších přípravků na podporu hubnutí.

Hodnocení jsou především kladná, pokud přípravek správně používáte, pak se můžete dočkat viditelného „nastartování“ metabolismus, vhodné pro všechny, kteří jsou nedočkaví a nechtějí čekat měsíc na viditelné zhubnutí. Navíc ho lze užívat bez obav i dlouhodobě, jako prevenci.

Cena je v případě akční nabídky více než přívětivá. Navíc při objednání 2 a více balení poštovné ZDARMA!

   Objednat Garsin se SLEVOU 30 %

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře