GreenShaper

Jestli se nějakému přípravku na hubnutí podařilo během několika měsíců zařadit mezi oblíbené a prodávané, pak je to bezpochyby GreenShaper. Na trhu je k dispozici od prosince loňského roku, což už je dostatečná doba, aby bylo možné ho zhodnotit.

Pojďme se tedy podívat, zda trojkombinace chlorelly, zelená kávy a inulínu dokáže konkurovat doplňkům, které se prodávají v lékárnách. GreenShaper je totiž dostupný výhradně přes Internet.

Základní informace

GreenShaper je doplněk stravy, který je ideální pro tvarování postavy a redukci tělěsného tuku. Jedná se o zcela přírodní produkt, protože obsahuje řasu chlorella, zelenou kávu a prebiotickou vlákninu.

Z toho jsou samozřejmě nejdůležitější účinné látky, kterými jsou chlorofyl, kyselina chlorogenová, vláknina, vitamíny, minerály, enzymy i další biologicky aktivní látky. Společně vytváří účinný komplex, který snižuje překyselení organismu, detoxikuje a zrychluje metabolismus.

Účinky

  • Pomáhá tvarovat postavu a redukovat tělesný tuk
  • Detoxikuje organismus
  • Posiluje imunitní systém
  • Snížuje překyselení organismu
  • Zlepšuje zažívání

Zdá se tedy, že GreenShaper je takový „super přípravek“, který pomůže hned s několika obtížemi najednou. Kromě kil navíc i s detoxikací a překyselením organismu. Tyto dva pojmy můžete poslední rok slyšet téměř všude a každý se snaží touto cestou zlepšit své zdraví.

Jaké očekávat výsledky

Vždy je těžké odhadovat jakých výsledků můžete dosáhnout, protože především hubnutí je vysoce individuální záležitost. Oproti jiným přípravkům však zde výrobce poskytuje tabulku, která dává přibližný odhad.

Předpokládaný úbytek váhy za 1 měsíc užívání přípravku GreenShaper v závislosti na dávkování.

Předpokládaný úbytek váhy za 1 měsíc užívání přípravku GreenShaper v závislosti na dávkování.

Věřit grafu můžete a nemusíte, ale pokud trochu předběhneme, tak ty hodnoty se nezdají nikterak nereálné. Možná to bude dané i tím, že jsou vlastně poměrně nízké. Jiné přípravky slibují podobné hodnoty i během 2 týdnů, případně úbytek váhy 10+ kg za měsíc. V porovnání s tím jsou tyto hodnoty nízké, ale reálné.

Především s vhodnou úpravou životního stylu, která je pro dlouhodobé zhubnutí klíčová se může jednat o skvělou kombinaci a způsob, jak „nastartovat“ metabolismus.

Kontroverzní zelená káva

Některé možná hned v úvodu zarazí, či dokonce rovnou odradí, to, že přípravek obsahuje zelenou kávu. Její pověst není příliš dobrá. Mnoho lidí ji dokonce považuje za regulerní podvod a má s ní špatnou zkušenost. To ovšem už v roce 2015 není příliš pravda.

Faktem je, že když se před mnoha lety objevily prášky se zelenou kávou, tak kvalita nebyla valná. Stačil nápis „vyrobeno v USA“ a lidé to považovali za zázrak. Ovšem právě tato „zaoceánská“ zelená káva byla velmi šizená a účinná látka zde téměř nebyla, takže se nemohl dostavit žádný výraznější efekt. Přesto však stála i přes tisíc korun.

Dnes je situce zcela odlišná. GreenShaper a mnohé jiné přípravky se vyrábí v ČR, případně některé ze zemí EU, takže uvedený obsah musí skutečně odpovídat.

Studie mnohokrát prokázaly, že kyselina chlorogenová a kofein, které jsou v zelené kávě obsažené, mají pozitivní vliv na úbytek váhy a mohou být efektivní při hubnutí.

Nejen na hubnutí

GreenShaper není pouze prostředek na hubnutí. I když by se to mohlo zdát jako nevýhoda, opak je pravdou. Právě kombinace chlorelly a zelené kávy vytváří skvělý přírodní mix pro podporu celkového zdraví.

Detoxikace by měla být součástí téměř každého hubnutí. Pokud není tělo čisté, těžko může dobře spalovat tuky. Chlorella navíc nabízí i důležité látky, které v dnešních, stále méně kvalitních, potravinách často chybí. Zelená káva je zase ideální jako zrychlovač metabolismu a také povzbuzovač, protože obsahuje kofein.

Inulin (prebiotická vláknina) v dnešní době lidem často zcela chybí. Kromě hubnutí má vliv na správné trávení a vylučování. Problémy, které mnozí opakovaně řeší potlačováním symptomů, by bylo možné vyřešit úpravou jídelníčku.

Složení a dávkování

Jestli se dá GreenShaperu něco vytknout, tak je to informace o složení. Doporučené dávkování jsou 3 tablety, protože obsah 2 hlavních účinných látek (chlorella a extrakt zelené kávy) uváděň v množství, které odpovídá právě tomuto dávkování. Uvítali bychom ovšem informace bez nutnosti dělit.

Každopádně 3 tablety obsahují chlorellu (500 mg), extrakt zelené kávy (350 mg) – přitom obsah samotné kyseliny chlorogenové je uváděn jako 35%. Inulín je spíše doplňkový, takže jeho obsah bohužel blíže specifikován není. Už na pohled se ale liší tablety, protože obsahují jen jednu další látku – stearan hořečnatý, takže se podobají klasickým lisovaným tabletám chlorelly.

Aby byl účinek maximální, je třeba zapít tablety alespoň 200 ml vody a nejlépe na lačno, 30 minut před jídlem.

Zkušenosti a hodnocení

Jaký si ale vyslouží GreenShaper verdikt? Možná jste nabyli dojmu, že ho trochu vychalujeme. Ono je to ale skutečně na místě, protože i zákazníci s ním mají dobré zkušenosti.

Podíváte-li se do diskuzí na internetu, pak zjistíte, že zkušenosti jsou téměř identické. Zhubnutí někde mezi 2 až 6 kilogramy, což je výsledek, který sice mnohé nenadchne, ale rozhodně to ukazuje, že kombinace chlorella + zelená káva funguje. A jako bonus si někteří pochvalují, že mají více energie.

Negativních recenzí je po málu. Když už se objevuje kritika, tak spíše jako zklamání, že úbytek je malý. Což je docela unikátní, protože u jiných přípravků se hojně obejvují názory, že mnoha lidem vůbec nezabírají. Že by GreenShaper měl univerzální účinek na každého? Těžko říct, ale zkušenosti s ním jsou více než dobré.

Srovnáme-li ho cenově, tak nevychází nikterak draze. 30denní kúra vychází na necelých 400 Kč (resp. méně při nákupu 2 a více balení). Může se však prodražit, pokud zvýšíte dávkování. Naopak při dlouhodobém užívání, které je zde možné, není problém po čase dávkování snížit, takže se cena se rozloží.

GreenShaper rozhodně stojí za vyzkoušení. Jednoznačně proto, že má přírodní složení a není to doplňek stravy pouze na hubnutí, ale přináší i mnoho dalších zdravotních benefitů.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře