4

Harmoline Fat Blocker

Dopřávat si tučné jídlo a přesto hubnout. Zní to trochu jako utopická představa, ale zdaleka není. Doplňky stravy jsou v dnešní době skutečné zázraky a i na přírodní bázi dokáží blokovat trávení tuků z potravin.

Jedním z nich je i Fat Blocker, který patří pod známou značku Harmoline. Slibuje snížení kalorického příjmu až o pětinu a zhubnutí i bez náročných diet. A to je něco, co si rozhodně zaslouží pořádně ověřit.

Základní informace

Jedinečný účinek Fat Blockeru podle výrobce spočívá v tom, že zamezuje příjem kalorií z tuků. Ty jsou velmi koncentrovaným nosičem kalorií a pouhých 100 g tuku dokáže vyčerpat třetinu denního kalorického příjmu dosplělého člověka.

Není to ovšem pouze o tucích. Zpomaleno je i trávení, což má za následek to, že se nebudete cítit tolik o hladu. Přípravek však cílí pouze na tuky, takže není potřeba se bát, že by byla ovlivněna schopnost trávení jiných živin.

Účinnou látkou je zde chitosan, který má prokázané účinky na hubnutí. Jedná se o nevstřebatelný polysacharid, který na sebe dokáže „nabalit“ tuk, který pak organismem není vstřebán. Získáván je ze schránek mořských korýšů, takže se jedná o 100% přírodní původ.

Účinky Fat Blockeru

Harmoline Fat Blocker je navržen tak, aby byl dobrým pomocníkem všem, kdo potřebují redukovat tělesnou hmotnost. Toho dosahuje hned několika cestami:

  • Blokuje trávení tuků z potravy.
  • Snížení kalorického příjmu až o 20 %.
  • Zpomaluje trávení potravy.
  • Prodlužuje pocit sytosti.
  • Výsledky viditelné už po měsíci užívání.

Těžko dostupný chitosan

Chitosan je sice efektivní látka pro hubnutí, ale v naší stravě ho najdeme jen vyjímečně. Tělo ho nutně nepotřebuje, takže jeho příjem není bezpodmínečně nutný. Na druhou stranu je ale prospěšný.

Jako nejlepší zdroje chitosanu se uvádí především garnáti, krabi a korýši. To jsou pochutiny, které si u nás v ČR většinou nedopřáváme. Ještě lze hledat v celozrnných výrobcích, ty jsou však drahé a navíc často se jedná pouze o obarvené běžné pečivo.

Skutečně dobrý zdroj chitosanu v množství, které může nějakým způsobem pomoci při redukci hmotnosti, jsou tedy pouze doplňky stravy.

Vylučování vitamínů

Při užívání chitosanu se obvykle lidé obávají toho, že nebudou mít dostatek vitamínů rozpustných v tucích. Pravdou je, že skutečně nedochází k jejich vstřebávání, ale to nemusí znamenat nic dramatického.

Jsou-li dodržovány běžné dávky a strava je pestrá, pak by k žádnému nedostatku dojít nemělo. V případě nutnosti je možno je snadno doplnit i jinou cestou.

Složení a dávkování

Jedna kapsle obsahuje 250 mg chitosanu, jehož účinek je podpořen 50 mg vitaminu C. Dále už jsou pouze běžná pojiva. Jedná se tedy o 100 % přírodní složení.

Balení obsahuje 90 tablet, které se užívají 1x před jídlem, zapít sklenicí vody. Kúra tedy vydrží na celý měsíc. Doporučená délka užívání pro větší účinek je však 2 měsíce.

Zkušenosti a hodnocení

Jako obdobné přípravky, které se zaměřují na trávení, má i Fat Blocker poměrně dobré výsledky. Úbytky váhy jsou dle zkušeností zákazníků obvykle kolem 10 kg, což může souviset s tím, že česká kuchyně je skutečně velmi tučná.

Negativem může být, že při nestrávení tuků mají někteří lidé problém s vylučováním. Zvýšený obsah tuků jim zprvu nemusí dělat zcela dobře. To je ovšem známý fakt a obvykle přejde do pár dnů. Je ovšem nutné s tím počítat.

Výborně lze hodnoti i složení, které sice obsahuje pouze 2 účinné látky, ale ty skutečně fungují. Výroba v EU zajišťuje, že tam skutečně budou v uvedeném množství. A přírodní původ je spíše „třešničkou na dortu“.

Ano, Fat Blocker od Harmoline skutečně stojí za vyzkoušení, především pokud je vaše strava hodně tučná. Jediné co může být odrazující je cena. Oproti jiným práškům je mírně vyšší. Alespoň, že doprava je ZDARMA.

HARMOLINE FAT BLOCKER

"Účinný doplněk stravy, který podporuje rychlé a zdravé hubnutí."

Zhodnocení přípravku:

  • 100% přírodní produkt.
  • Zpomaluje trávení.
  • Snižuje kalorický příjem.
  • Pro lidi s vyšším příjmem tuků.
  • Objednat lze pouze online.

Běžná cena: 1 560 Kč / 90 tobolek

+ DOPRAVA ZDARMA!

Klikněte zde pro zanechání komentáře 4 komentáře