Prášky na hubnutí

Prášky na hubnutí, zeštíhlující oblečení i zázračné potraviny, to vše můžete na cestě ke štíhlejší postavě potkat. Jenže fungují tyto produkty vůbec? Reklama nabízí často zázračné výsledky, ale výsledkem u zákazníků jsou pouze prázdné peněženky.

Přípravků na hubnutí existuje celá řada. Právě proto byla vytvořen tento web, který vám pomůže zjistit jak jednotlivé produkty fungují, jak správně vybrat podle svých potřeb a také jak je správně užívat, abyste pouze nevyhodili peníze z okna.

Zní to zajímavě? Pojďme hned na to, co vás zajímá nejvíce!

Jak správně užívat prášky na hubnutí?

Myslíte si, že prášky na hubnutí jsou pouze podvod? Tak to bezpochyby patříte k velké části společnosti, ale když každý ví, že je to podvod, proč se vůbec prodávají? Ono to totiž s prášky na hubnutí není vůbec tak snadné, jak by se mohlo zdát…

Fungují, když se správně užívají! Tohle je věc, na kterou zapomene možná až 90 % lidí, kteří si nějaké prášky na hubnutí pořídí. Užívají je špatně, nepravidelně, přestanou po týdnu bez výsledků… výsledkem jsou vyhozené stokoruny.

Je důležité už od začátku vědět, že jakékoliv prášky, tablety či pilulky na hubnutí jsou pouze podpůrným prostředkem! Někomu mohou pomoci samy o sobě, ale většina z nás potřebuje přidat pohyb, změnit jídelníček a celkově životní styl. Tyto přípravky pak slouží především k tomu, aby byla tato náročná cesta snazší a rychlejší.

Jaký druh přípravků bych si měl(a) vybrat?

Už víte, že v 99 % případů vás samotné užívání přípravků na hubnutí „nespasí“. Víte tedy, že je potřeba přidat ještě další úsilí, aby byl efekt vidět, ale na trhu jsou desítky přípravků. Jak vybrat ten správný pro mě?

Naprosto klíčová otázka, kterou je potřeba zodpovědět předtím, než utratíte své peníze za něco, co právě u vás nebude fungovat. Kupodivu to nemusí být tak složité rozhodování, jak by se mohlo na první pohled zdát. Máme hned několik různých druhů přípravků na hubnutí:

  • Zrychlující metabolismus
    Tento typ přípravků je dnes velmi populární a jedná se o nejrůznější přírodní extrakty, které dokáží organismus povzbudit a podporují odbourávání tukových zásob. Dobré je využívat synergického efektu, který může být u produktů, které obsahují více účinných látek.
  • Zasytí a blokují kalorie
    Početnou skupinou jsou přípravky, které dokáží navodit pocit sytosti a blokují vstřebávání kalorií např. z tuků. Vhodné jsou především pro ty, kdo mají problém s přejídáním a porce mají větší, než by bylo vhodné.

Nemůžou mi prášky na hubnutí uškodit?

Můžou! Především ty, které jsou na předpis. Lidé je přesto stále nakupují „na černo“ na Internetu. Ty jsou ovšem určené skutečně nejzávažnějším případům a pod dohledem lékařů, protože je potřeba patřičných vyšetření a stálého dohledu, zda nemají vedlejší účinky.

Doplňky stravy jsou bezpečnější alternativou, kterou můžete (pokud jste zdraví) bez obav vyzkoušet. Je samozřejmě potřeba držet se instrukcí v příbalovém letáku a v případě pochybností vše nejdříve konzultovat se svým lékařem.

Volně prodejné přípravky jsou dnes často složeny pouze z přírodních látek, takže se nejedná o žádné „chemické dryáky“.