Jak vybrat účinné prášky na hubnutí

Na trhu jsou stovky různých prášků na hubnutí a pokud bychom počítali i ty, které si lze koupit v zahraničí, tak je to číslo ještě několikanásobně vyšší. Bohužel ne všechny jsou kvalitní a účinné, takže není vůbec těžké „vyhodit peníze z okna“ za nesprávný produkt.

Aby se vám toto nestalo, tak jsme pro vás připravili jednoduchý návod, který vám pomůže už na první pohled odhalit, zda se nejedná o reklamní trik. Samozřejmě nic není 100%, ale s tímto základem jen tak nenaletíte.

1) Přírodní složení

Složení je u tohoto typu produktů zcela klíčové a mělo by být přírodní. Proč? Protože jedině tak se vyhnete nepříjemným vedlejším účinkům a navíc máte možnost podpořit celkově svůj organismus.

Není potřeba se bát extraktů, protože i ty jsou přírodní. Rozdíl je zde jen v koncentraci účinných látek.

2) Recenze a zkušenosti

Zaměřujeme se na recenzování přípravků na hubnutí, takže je jasné, že to nemůže chybět ani zde. Nicméně i ty největší podvodníky odhalí zákazníci, kteří se především o negativní zkušenost rádi podělí.

Příkladem může být přípravek Nidora.

Projděte si nejen recenze, ale především diskuze. Najdete je i u našich recenzí. Právě proto, že zde lidé sdělují své skutečné příběhy s konkrétním přípravkem. Můžete se v jejich popisu poznat a zjistit, zda přípravek pomůže či raději zvolit jiný.

Často to nebude lehké, protože negativní a pozitivní ohlasy mohou být téměř v poměru 50:50, což je správně. V takovém případě je vidět, že se nebude jednat o podvod, ale je potřeba zvážit, zda právě vám tento typ přípravku bude vyhovovat. Od toho jsou tu další kritéria.

3) Typ účinku

Lidé si často myslí, že prášek na hubnutí je univerzální medicína na přebytečný tuk. To ale není pravda, takže je potřeba si ještě před jejich koupí udělat jasno v tom, čeho chceme dosáhnout.

Chcete redukovat váhu? Zrychlit metabolismus? Udržet novou váhu? To jsou jen některé z mnoha možností, které lze prášky podpořit. Je ovšem třeba podle toho vybrat přípravek, který bude mít ideální účinné látky. Ne vždy je jasně označeno, jaký typ účinku přípravek má. Vy ovšem musíte mít jasno předem a zúžit tak výběr.

4) Cena

Nebudeme si nic nalhávat – v České republice je cena silný agrument. Zde je ovšem potřeba umět použít selský rozum a vše si správně spočítat.

Ne vždy se vyplatí koupit levnější alternativu. Může to být totiž na úkor množství, takže užívání je potom výrazně kratší a efekt se nemusí dostavit. Případné prodlužování, které je obvykle potřebné, se pak může prodražit. To ovšem naznamená, že dražší = lepší.

Máte-li na výběr z více podobných výrobků, pak je potřeba pečlivě srovnat obsah, množství a spočítat si, která varianta je levnější. Nesnažte se nakoupit nejlevněji, ale nejvýhodněji a to především s ohledem na výsledek užívání.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře