Stravování je u hubnutí tou nejdůležitější částí. Zdravý a vyvážený jídelníček umí proměnit celou postavu i bez dřiny v posilovně, ale ne každý si ho umí sestavit.

Existuje řada výživových poradců, dietologických center apod., kde vám se stravováním pomohou. Jenže ne každý se cítí natolik odvážný, aby tam hned ze začátku šel. I cena takových služeb nebývá nejnižší. Pak je nutné si nastudovat informace svépomocí, což je ovšem zdlouhavé a náročné.

Jaké je tedy jiné řešení? Přeci využít možností Internetu a během 2 minut si stáhnout jídelníček na hubnutí pěkně online, a navíc ZDARMA! Existuje totiž stránka, která přesně toto nabízí. Je to PestrýJídelníček.cz

Svůj jídelníček dostanete do e-mailu

Už během 2 minut můžete mít jídelníček na hubnutí na svém e-mailu. Je to naprosto jednoduché. Stačí navštívit stránku PestrýJídelníček.cz a určit, kolik kilogramů chcete zhubnout.

[alert-note]Doporučení: Dejte si realistický cíl. Možná nepotřebujete zhubnout až tolik kilogramů, váha není vždy nejdůležitější ukazatel.[/alert-note]

Poté už stačí vyplnit kromě e-mailu také informace o své váze, postavě a životním stylu, protože univerzální jídelníčky dobře nefungují. Na základě těchto informací bude možné sestavit jídelníček přesně pro vás tak, abyste dosáhli vytyčeného cíle.

Získáte jídelníček i recepty

Už při vyplňování informací získáte informace o tom, jak se vaše BMI změní pokud dosáhnete stanoveného úbytku a jak to s vaši váhou vypadá nyní. Budete tedy vědět, zda máte nadváhu či dokonce obezitu.

jidelnicek

Poté již získáte komplexní jídelníček pro vaší osobu, který je navíc doplněný snadnými a chutnými recepty. Vše je navíc přehledně sepsáno včetně gramáže, takže  se nemusíte bát, že by stravování podle jídelníčku byl nějaký hlavolam.