Lipoxal Effect

Nejnovějším přípravkem z řady Lipoxal je inovativní Lipoxal Effect, který s novým složením podporuje hubnutí. Je speciální především tím, že obsahuje vlákninu konjac glucomannan, která dokáže za pomoci nižšího energetického příjmu podporovat úbytek tělesné hmotnosti.

Lipoxal patří dlouhodobě ke známým a žádaným práškům na hubnutí, takže není žádným překvapením, že v řadě lékáren je i nový Lipoxal Effect nejžádanějším přípravkem ve své kategorii.

Základní informace

Nejzásadnější změnou je použití speciální vlákniny konjac, která působí v žaludku i ve střevech, kde absorbuje vodu. Dojde k jejímu nabobtnání a tím přináší pocit sytosti. Aktivně tak působí proti přejídání.

Mimo to však Lipoxal Effect obsahuje i kombinaci řady přírodních extraktů a látek, které pomáhají metabolismu zvyšovat intenzitu spalování tuků.

Lipoxal Effect má proto jednoznačně dvojí účinek, což v kategorií přípravků na hubnutí není vůbec obvyklé. Obsahuje hned 7 účinných látek, které fungují dvojím způsobem. První je aktivní zaplnění trávicího traktu tak, aby se omezil příjem kalorií a druhý je podpora metabolismu, která pomůže organismu lépe spalovat tukové zásoby.

Účinky:

  • Pomáhá spalovat tuky v organismu
  • Podpora snížení hmotnosti při dietě
  • Dodává energii a zlepšuje fyzickou výkonnost (např. pro cvičení)
  • Potlačuje pocit hladu a navozuje pocit sytosti
[alert-success]Podívejte se také na: Lipoxal Xtreme II[/alert-success]

Složení a dávkování

Jak bylo napsáno, účinných látek je v přípravku Lipoxal Effect hned 7, tím se řadí mezi ty, které mají nejvíce látek. Lze tak očekávat možný synegrický efekt a větší pravděpodobnost účinku.

Složení:

Konjac glucomannan, Zelený čaj extrakt (80 % EGCG), Guarana extrakt, Korejský ženšen extrakt, L-Carnitin tartrát, Olivové listí extrakt, Synefrin (96 %)

Užívají se 1-2 tablety 3x denně, zapité dostatečným množstvím vody. Měly by se užívat před jídlem. Příznivého účinku konjacu se dosahuje v denní dávce 3g, což znamená 6 tablet za den.

Zkušenosti a hodnocení

Lipoxal má dobrou pověst, pokud jde o jeho výrobky. Ani Effect proto není žádnou vyjímkou. Množství účinných látek a vysoká kvalita dávají možnost podpořit své účilí při hubnutí.

Značnou nevýhodou je však vyšší cena, která pochopitelně u takto vyvinutého přípravku je. Novinka navíc přináší vlákninu konjac, která je však podle doporučení účinný při dávce 3g, což znamená nejvyšší možné denní dávkování. V takovém případě samozřejmě balení vydrží podstatně kratší dobu.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře