Lipoxal Xtreme II

I přes vyšší cenu patří přípravek Lipoxal Xtreme II k nejznámějším a nejprodávanějším na českém trhu. Nutno dodat, že recenze nebyly vždy pozitivní, protože první verze u citlivějších jedinců vyvolávala křeče a nevolnost. Společnost Salutem Pharma však vyvinula mnohem povedenější druhou verzi.

Lipoxal Xtreme II je navržen pro intenzivní spalování tuků. Je navržen tak, aby stimuloval metabolismus a vy jste spalovali tuky mnohem rychleji a efektivněji. Tato kategorie prášků na hubnutí je skutečně velká, takže má Lipoxal silnou konkurenci, především řady levnějších přípravků. Vyplatí se tedy investovat své peníze do Lipoxalu?

Základní informace

Za své peníze dostanete v případě Lipoxalu Xtreme II tablety, které obsahují skutečně vysoce účinné extrakty. Najdete zde extrakt ze zeleného čaje, ženšenu, olivového listí, kakaovníku, guarany, zázvoru a také synefrin z plodů hořkého pomeranče.

Už na první pohled je jasné, že počtem účinných látek patří Lipoxal k těm nejlepším produktům. Kromě podpory hubnutí navíc lze vyzdvihnout antioxidační účinky, které tento komplex látek má.

Složení a dávkování

Lipoxal Xtreme II obsahuje toto:

zelený čaj extrakt, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, stearát hořečnatý, talek; plnidlo: fosforečnan vápenatý, zázvor extrakt, guarana extrakt, extrakt z plodů Citrus aurantium, stabilizátory: karboxymethylcelulóza, hydroxypropylmethylcelulóza; kakao extrakt, Panax ginseng extrakt, L-karnitin tartrát, olivové listí extrakt, korejský ženšen červený, barviva: titanová běloba, oxidy a hydroxidy železa; odpěňovač: polyethylenglykol

Abyste však dosáhli efektivní dávky, je potřeba užívat 4 tablety denně. Ty se berou po 2 tabletách 2x denně. Měly by být užívány společně s jídlem a dostatečně zapíjeny. Nedoporučuje se užívat před spaním.

Hodnocení a zkušenosti

Druhá verze populárního českého přípravku má o mnoho lepší ohlasy. Jedná se o účinné tablety na hubnutí, které mají silné složení a mohou tak být dobrou podporou pro všechny, kteří se rozhodli začít něco dělat se svoji postavou.

Stejně jako u podobných přípravků, ani zde většinou (podle zkušeností zákazníků) nestačí jen zapíjet tablety. Je nutné přidat i změny stravování a fyzickou aktivitu, aby byly výsledky viditelné a trvalé.

Jako hlavní negativa se objevuje především cena, která je skutečně řádově vyšší, než u mnoha jiných přípravků. Dále pak špatné zkušenosti, pokud se tablety užívají později večer. Upozornění je zde přímo u dávkování, protože výtažky zeleného čaje a guarany mají povzbuzující účinek, takže mohou způsobovat problémy s usínáním. Citlivější lidé mohou tyto účinky vnímat negativně.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře