Prášky na hubnutí

Nejlepší přípravky na hubnutí

Úvod

Prášky na hubnutí, které reálně pomáhají – to je sen mnoha z nás. Lékárny i internet je plný přípravků na hubnutí, které slibují doslova zázraky. Jenže jediný „zázrak“, který se koná je zmizení nemalé sumy peněz z našich peněženek. A i po dobrání velkého balení tablet se pas nijak výrazně nezmenšil.

Co s tím? Můžete se přidat k těm, kdo přípravky na hubnutí vyzkoušeli, nefungovalo to, jak si mysleli a teď proto tvrdí, že je to pouze podvod. My ovšem víme, že existují kvalitní přípravky, které lidem s hubnutím dokáží pomoci. Vybírat však nelze poslepu!

Pojďte se tedy podívat, jak správně vybrat kvalitní a účinný přípravek na hubnutí, co by měl obsahovat a jaké jsou ty TOP, které bychom doporučili…

Proč je důležitá kvalita?

Na kvalitních věcech se nesmí šetřit. To však neznamená, že vás kvalitní přípravek na hubnutí, který má skutečné účinky, musí vyjít na tisíce korun. Paradoxně i řada levných přípravků patří k těm nejlepším.

Hledět je v první řadě potřeba na složení. Mělo by být přírodního původu a účinných látek by tam mělo být dostatečné množství. Najít můžete různé značky přípravků se stejnou látkou, ale levnější může při přepočtu na gramy účinné látky vyjít i několikanásobně dráž.

Kvalitní ≠ drahé. I když vyšší cena může značit vyšší kvalitu, nelze se na toto pravidlo 100% spolehnout. Sledujte pečlivě složení i reference.

Kromě toho se samozřejmě dívejte i na původ. Jedná-li se o přípravek vyrobený v EU, můžete být uklidněni tím, že na doplňky stravy jsou zde přísná pravidla a obsah musí odpovídat tomu, co je deklarováno. Většina ověřených výrobců se navíc ráda chlubí i certifikáty, které takovou kvalitu zaručují.

Léky vs. doplňky stravy

Léčivý přípravek (lidově pouze "lék") je označení, které je definováno zákonem. A to konkrétně takto:

Definice "lékařského přípravku"Zdroj: Encyklopedie SÚKL

Léčivý přípravek je jakákoli látka nebo kombinace látek, které lze podat lidem nebo zvířatům za účelem:

  • léčby nebo předcházení nemocí,
  • stanovení lékařské diagnózy,
  • obnově, úpravě či ovlivnění fyziologických funkcí prostřednictvím svého účinku.

​Takto se většina přípravků na hubnutí nazývat nemůže. Pro zařazení do této kategorie je potřeba registrace, kdy se u přípravku posuzuje účinnost v prevenci či léčbě onemocnění.

Doplňky stravy se sice často skutečným lékům podobají, ale před uvedením na trh se hodnotí pouze jejich zdravotní nezávadnost. Slouží tedy k "doplnění běžné stravy spotřebitele na úroveň příznivě ovlivňující jeho zdravotní stav". To ovšem neznamená, že nestojí za vyzkoušení (více se dozvíte dále).

Nebezpečí léků na předpis

Hubnutí má zlepšovat zdraví, takže by nebylo moudré si ho ohrožovat přípravky, které mohou mít závažné vedlejší účinky. Typicky jsou to léky, které jsou na předpis. Prodávají se za vysoké ceny a může se jednat o padělky, které ani neobsahují účinné látky.

Netrpíte-li morbidní obezitou, pak je vhodné volit doplňky stravy. Jsou bez předpisu, většina kvalitních obsahuje látky na přírodní bázi, takže nehrozí žádné vážnější vedlejší účinky. Jako podpora při redukci tělesné hmotnosti však mohou být stejně efektivní.

Jak správně užívat přípravky na hubnutí

Vybrali jste si některý z přípravků, který potřebujete? A víte, že je důležité jak ho užíváte? Samozřejmě byste se měli řídit pokyny výrobce a dodržovat doporučené dávkování. Ale to zdaleka není vše.

Nevidíte po týdnu žádné výsledky? Rozhodně se nesnažte dávky znásobovat. Účinky většinou potřebují nějaký čas, než budou plně viditelné. Hodnocení byste měli nechat až po dobrání balení podle pokynů.

Zároveň neberte prášky na hubnutí jako jediný způsob hubnutí. Chcete-li vidět výsledky rychleji, zkuste přidat pohyb a samozřejmě omezit některé nedietní potraviny. Nemusíte změnit svůj životní styl ze 100 %, ale i malá změna dokáže v kombinaci s některým z přípravků výrazně pomoci.

TOP 4, které doporučujeme!

Máme pro vás 4 různé přípravky na hubnutí, se kterými rozhodně nemůžete „šlápnout vedle“. Jejich vysoká kvalita i účinné složení zaručují, že vám pomohou k vysněné postavě. Každý přípravek má jiné složení a mechanismus účinku, takže si můžete vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat vašemu životnímu stylu.

1

Harmoline Fat Blocker

Harmoline Fat Blocker

Jeden z nejoblíbenějších přípravků na hubnutí. Harmoline Fat Blocker je doplněk stravy, který dokáže až o pětinu snížit váš kalorický příjem.

Tuky jsou tím nejkoncentrovanějším nosičem kalorií. A už jen 100 g znamená třetinu kalorického příjmu pro dospělého člověka. Není tedy divu, že při konzumaci tučných jídel má mnoho lidí problémy s kilogramy navíc.

Fat Blocker ovšem obsahuje velké množství chitosanu, což je polysacharid, který na sebe dokáže vázat tuk. Aktivně tak zamezuje příjmu kalorií z tuků. Zároveň zpomaluje trávení, takže budete moci hubnout bez pocitu hladu.

+ DOPRAVA ZDARMA. (Původní cena 1 560 Kč.)

2

ADVANCE nutraceutics Garsin

Garsin

I přesto, že patří mezi nejlevnější přípravky na hubnutí, tak oproti jiným má silný účinek. Je to především proto, že obsahuje neuvěřitelné množství účinných látek – 8 přírodních látek, které pomáhají hubnout.

Synergický efekt, kdy se účinek jedné látky znásobuje účinkem další látky, je využito pro podporu metabolismu tuků a termogenezi. Užíváním je tedy dosahováno většího energetického výdeje, rychlejšího spalování tukových zásob a tím tedy celkově ke kontrole tělesné hmotnosti.

Mezi aktivními látkami v přípravku Garsin najdete pouze studiemi ověřené, které se běžně prodávají samostatně: Garcinia cambogia, C.L.A., L-karnitin, green coffee, acai berry, zelený čaj, citrus aurantium a vitamin C.

Při 2 ks je DOPRAVA ZDARMA.

3

Harmoline Carb Blocker

Harmoline Carb Blocker

Sladkosti jsou pastí pro mnoho lidí. Máte-li slabou vůli a nedokáže jim dlouhodobě odolávat, pak je vhodné si pořídit Harmoline Carb Blocker. Je navržen tak, aby oddaloval trávení cukrů.

Přípravek obsahuje inovativní formuli Phase 2 Carb Controller, která obsahuje mimo jiné např. chrom, extrakt guarany či vitamin C. Neutralizuje trávicí enzymy a oddaluje trávení sacharidů z potravin (pečivo, sladkosti, brambory atd.). Tím lze dosáhnout až o 20 % nižšího kalorického příjmu.

Mnoha lidem se tak daří hubnout i bez drastického omezování životního stylu.

+ DOPRAVA ZDARMA

4

Harmoline Slim&Fit

Harmoline Slim&Fit

Zpomalování metabolismu začne většinu lidí trápit již po 30 roce života. S každým přibývajícím rokem je poté těžší si dopřávat na co máme chuť a zároveň si držet štíhlou linii. Na řadu tedy přichází diety a sportování.

Harmoline Slim&Fit je přípravek, který je navržený tak, aby zvýšil metabolický výdej. Složení obsahuje ty nejosvědčenější spalovače tuků, takže hubnutí půjde téměř samo. Není nutné se každý den dřít v posilovně. Zvláště vhodný je pro lidi, kteří nemají čas na pravidelné cvičení.

Obsahuje: L-karnitin, kofein, extrakt pomerančovníku hořkého, synephrine, extrakt černého pepře. Přírodní, ale velmi účinné látky pro rychlejší spalování tukových zásob.

+ DOPRAVA ZDARMA