1

Nidora

Americký přípravek na hubnutí Nidora slibuje hotové zázraky. Netradiční je už v tom, že se jedná o sypký prášek, který se dává na jídlo. Podobně jako byste ho solili.

Ovšem známý už je několik let a kromě tvrzení prodejců lze vycházet ze zkušeností. Pojďme se tedy podívat, zda toto „sypání“ stojí za koupi, protože rozhodně nepatří mezi nejlevnější.

Základní informace

Nidora® – systém přirozeného hubnutí je celý název tohoto produktu. Podle oficiálních stránek má být vyroben z krystalů speciálních látek tzv. tastantů. Ty působí na chuťové i čichové receptory, které dříve uvolní hormony navozující pocit sytosti.

Jedná se vlastně o „zmatení“ našeho těla, kdy i malá porce bude pro tělo dostatečně zasycující. Jako velký benefit se může jevit, že prakticky není potřeba měnit jídelníček, pouze posypat a o úbytek váhy se postará snížený příjem kalorií.

Účinky

  • Snížení chuti k jídlu
  • Rychlejší navození pocitu sytosti
  • Hubnutí bez diet
  • Schození až 15 kg

Složení a dávkování

Složení je i přes povídání o speciálních látkách vlastně dost obyčejné, protože zde najdeme bezlepkový maltodextrin, fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý či sojový lecitin. Ve své podstatě látky, které by neměly tělu škodit. Už se ovšem nikdy neuvádí jejich poměr.

Dávkování je na citu každého, jediné co je podstatné je posypání každého jídla. Od toho jsou dvě víčka, kdy je jeden prášek na slané a druhý na sladké pokrmy, tak aby to neovlivňovalo chuť. A dokonce by se měl aplikovat i na potraviny jako brambůrky či ovoce. Nesype se pouze do nápojů.

Odborníci NEDOPORUČUJÍ!

Jestli je o některém z doplňků stravy potřeba napsat, že se netěší velké oblibě u odborníků (výživoví specialisté, doktoři, dietologové apod.), pak je to bezpochyby Nidora.

Někteří si stěžují na samotné složení a tvrdí, že je naprosto nesmyslé do sebe „ládovat“ takový koktejl v přesvědčení, že bez větší námahy zhubnete a ještě zdravě. Jiní mají výhrady k tomu, že pouhé snížení počtu kalorií nestačí. Pouhé počítání kalorií je již považováno za přežitek.

Důležité je především změnit jídelníček. Nidora se ovšem tváří tak, že stačí posypat např. jídlo z fast foodu a budete hubnout, protože toho nesníte tolik. Což samozřejmě ve většině případů fungovat nebude a špatná dieta se vrátí dvojnásob.

Zkušenosti a zhodnocení

Lidé často ignorují doporučení odborníků, ale zde recenze pouze potvrzují, že Nidora nebude takovým zázrakem, za jaký se vydává.

Drtivá většina zkušeností popisuje, že i při dlouhodobém užívání nenastal naprosto ŽÁDNÝ ÚBYTEK VÁHY, případně v některých případech se jako efekt dostavily střevní obtíže. A velké množství zákazníků shodně Nidoru označuje jako podvod.
A údajně nefunguje ani garance vrácení peněz, proto se můžete v diskuzích dočíst o tom, že tito zákazníci podávají podnět na ČOI a jiné orgány.

Nidoru nelze doporučit, především z důvodů velkého množství negativních reakcí a špatných zkušeností s produktem i firmou. Za cenu až 1 700 Kč (2měsíční balení) lze pořídit mnohem více kvalitnějších doplňků, které mají výborné reference.

Komentáře uzavřeny.