OBEZIN 45+

Klasický OBEZIN jistě znáte, ale tentokrát zde máme OBEZIN 45+, který je určený pro lidi po 45 roce. Pomáhá s kontrolou váhy a také detoxikací organismu.

Není žádným tajemstvím, že se po 40 roce života fungování organismu mění. Metabolické pochody již nejsou tak rychlé a mimo jiné se toto projevuje především na postupném nabírání tukové hmoty. Uložený tuk je navíc mnohem obtížnější shodit. Proto společnost DANARE vyvinula speciální přípravek, který pomáhá se s těmito problémy vypořádat.

Základní informace

OBEZIN 45+ má velmi odlišné složení od původního přípravku. Je především obohacen o chrom.

Základní působení tablet je však stále stejné. Během 30 minut se tableta v žaludku rozpustí a speciální vláknina „nabobtná“. Tato gelová substance se smíchá s již snědeným jídlem a zaplní žaludek. To vyvolává pocit sytosti i přesto, že porce jídla byla menší.

Zpomaluje se proces trávení a díky sníženému kalorickému příjmu je podpořen úbytek tělesné hmotnosti. Jedná se zároveň o účinný prostředek proti přejídání a nezvladatelnými chutěmi na sladké.

Mimo to zde je i garnicie kambodžská, která podporuje metabolismus tuků a zrychluje spalování tuků. Chrom přispívá ke správné funkci metabolismu a především k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Pomáhá s:

  • Vytváří pocit nasycení
  • Snižuje chuť k jídlu
  • Udržuje normální hladinu cholesterolu
  • Přispívá ke správné hladině glukózy v krvi
  • Podporuje snahu hubnout
  • Má příznivý vliv na prebiotické kultury

Složení a dávkování

Přípravek OBEZIN 45+ obsahuje tyto látky:

Glukomannan, Lněná vláknina, Želatina, Garcinia cambogia extrakt 50% HCA, Barvivo (oxid titaničitý), Chrom

Užívání je snadné, stačí brát 3x denně 3 tobolky, které je nutné zapít minimálně 1 sklenicí vody alespoň 20 minut před jídlem.

Zkušenosti a hodnocení

OBEZIN 45+ patří do kategorie přípravků, které mají především „vyplňovat žaludek“. V této kategorii se bezpochyby jedná o kvalitní a cenově dostupnou nabídku, která je navíc uzpůsobená potřebám lidí, kterým již bylo 40 let, což není vůbec běžné.

Hledáte-li však výrazné zrychlení metabolismu, pak obsažené látky stačit nebudou. Ačkoliv OBEZIN pomáhá i v této oblasti, tak složení není natolik silné, aby bylo možné se spoléhat pouze na tento přípravek.

Je tedy nutné před užíváním zvážit, zda je právě vláknina a její efekt zaplnění žaludku, přesně to, co hledáme. Pokud ano, pak je tento český přípravek dobrou volbou.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře