Pyrolis

Stále známějším se stává přípravek Pyrolis, který můžete nalézt ve formě osvědčených tablet. Jedná se o speciálně navržený spalovač tuků, který obsahuje hned několik známých látek, jejichž účinky by měly být popsány vědeckými studiemi. Je Pyrolis tím, co pomůže ženám i mužům zaručeně snížit tělesnou hmotnost?

Zelená káva i glukomanan

Pyrolis má nové vylepšené složení, které obsahuje prokazatelně účinné látky, komplex PYROTERM™ 2.0, který zajistí synergický efekt. Obsahuje laboratorně čistý kofein, který pomůže nejen spalovat tuky, ale také zvýšit bdělost a zlepšit soustředění.

Vitaminy skupiny B zajišťují správnou funkci metabolismu, k tomu dopomáhají i přírodní antioxidanty z barbadoské třešně, granátového jablka či borůvek. A nechybí ani oblíbený extrakt ze zelená kávy (Green Coffee).

Klíčovou látkou je bez pochyb glukomanan (Konjac). Jedná se o stále populárnější ve vodě rozpustnou vlákninu, která zpomaluje vstřebávání cukrů a tuků.

Účinky Pyrolisu

  • Zvýšená koncentrace a soustředění
  • Více energie a vitality
  • Metabolická podpora
  • Úbytek na hmotnosti
  • Ochrana před volnými radikály

Vhodný i pro vegany

Pyrolis patří k produktům, které jsou vyrobeny na přírodní bázi a neobsahují žádné škodlivé látky, ani umělá barviva. I obal je v podobě rostlinných vegi-kapslí, takže je vhodný i pro vegetariány a vegany.

Dávkování a užívání

Užívejte 1 dávku (2 kapsle) s 2,5 dl vody asi 30 minut před hlavními jídly. Postupujte dle instrukcí uvedených na obalu produktu. Neužívejte více jak 2 kapsle během 4 hodin. Poslední denní dávku užívejte nejpozději 4 hodin před plánovaným spánkem. Nekombinujte s jinými produkty s obsahem kofeinu včetně kávy nebo čaje.

Hodnocení a zkušenosti

Pyrolis (nesprávně Pirolis či Pirolys) je klasickým spalovačem tuků. Měl by podpořit úsilí každého, kdo se snaží hubnou a již změnil svůj jídelníček či provozuje fyzickou aktivitu.

Nevýhodou může být vyšší cena, která se pohybuje okolo tisíce korun. Je to samozřejmě dáno prémiovým složením, které u mnoha konkurenčních přípravku nenajdeme. I proto lze očekávat dobré výsledky.

Faktem je, že mnoha lidem tablety Pyrolis již pomohli zhubnout několik kilogramů. Na velké úbytky však samotné užívání tablet nestačí. Je tedy vhodné zvážit, jaké jsou naše cíle a zda je právě tato podpora hubnutí tou pravou.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře