9

Red tea + chromium

Čaj je pro hubnutí naprosto ideálním nápojem. Existuje celá řada druhů, takže můžete narazit na různé přípravky, které obsahují nějaký čajový extrakt. Červený čaj je označení pro známý Pu-ehr čaj, který má celou řadu benefitů.

Red tea + chromium jsou kapsle, které obsahují právě tento čas společně se známým chromem. Ten jak již dobře víte, je známou a ověřenou látkou, která pomáhá lidem hubnout.

Pu-erh stimuluje látkovou výměnu, dochází ke snížení hladiny tuku a cholesterolu, napomáhá i k samočistící schopnosti organismu.

Jak pomáhá červený čaj

Studie ukazují celou řadu pozitivních účinků na lidský organismus, které má čaj pu-ehr. Zdaleka totiž nejde pouze o nadváhu, ačkoliv nejspíše uvažujete o Red tea právě z tohoto důvodu.

Studie naznačují, že by červený čaj mohl být prospěšný pro:

  • Podpora spalování tuků.
  • Ochrana proti poškození DNA volnými radikály (antioxidační účinek).
  • Zlepšení činnosti jater.
  • Snížení hladiny "špatného" cholesterolu LDL.
  • Očistné účinky.

Navíc obsahuje i další důležité látky jako vitamin E, zinek, hořčík, vápník, železo, měď či selen. Zkrátka vitamíny a minerální látky, které naše tělo ocení.

Jak červený čaj užívat

Čaje jsou vždy velmi dobrými pomocníky pro zlepšení celkového zdraví i podporu hubnutí. Řada studií naznačuje nejrůznější blahodárné a léčebné účinky. Bohužel však je potřeba dostatečných dávek, aby byl efekt viditelný.

Obvykle je to 5-6 šálků čaje za den. Samozřejmě kvalitního. To ovšem není pro každého úplně reálné. Ne každému čaj chutná a už vůbec nemá čas si připravovat tak často čaj.

Proto je ideálním řešením využití doplňků stravy, které obsahují extrakt z čaje pu-ehr. Získáte tak všechny cenné flavonoidy (antioxidanty) v potřebném množství a přitom stačí pouze zapít 2 kapsle.

Chrom pomůže s chutí na sladké

U prášků na hubnutí je vždy dobré, když obsahují více než jednu účinnou látku. Především pokud účinkují tak, že „nastartovávají“ metabolismus. Red tea+chromium je už podle názvu kombinací právě čaje a chromu.

Chrom je důležitou látkou, která pomáhá bránit kolísání hladiny cukru v krvi. Tím je možné zabránit nutkavé chuti na jídlo. Mlsáte-li rádi, pak je chrom vítaným pomocníkem, jak se sladkostem vyvarovat.

Působení chromu je následující:

  • Snížená chuť na sladké.
  • Zmírnění chuti mezi jídly.
  • Podporuje redukci tělesné hmotnosti.
  • Snížení rizika infarktu.
  • Prevence osteoporózy.

Je ovšem důležité si vybrat správnou formu chromu. Organický chrom ve formě tzv. chelátu chromu, který používá i značka Blue Nature, se lépe vstřebává.

Oficiální list produktu: Červený čaj s chrómem v kapslích

Klikněte zde pro zanechání komentáře 9 komentáře