1

Slimax™

Slimax Maxivitalis

Přípravek Slimax od Maxivitalis je poměrně nováčkem mezi prášky na hubnutí, ale rozhodně ničím revolučním. Kombinuje dobře známé látky, které pomáhají snížit kalorický příjem a tím dosáhnout úbytku váhy.

Hned na úvod je jistě dobré zmínit, že se jedná o přípravek na přírodní bázi, což ho řadí mezi produkty, ze kterých je možné vybírat. I poměrně nízká cena se zdá velkým lákadlem, proč Slimax vyzkoušet, ale funguje skutečně?

Základní informace

Na trhu jsou dostupné hned dvě verze tohoto přípravku. Druhá verze „Slimax femi+“ je určena ženám na 40 let. Fungování je velmi podobné, ale hubnutí v pokročilejším věku je přeci jen specifické.

My se nyní zaměříme na klasický Slimax, který snižuje energetický příjem a zaplňuje žaludek, takže se budete cítit nasyceni dříve. Osvědčenou látkou je zde Glukomannan, který se vyrábí z kořene konjaku. Neobešlo by se to bez dalších látek jako psyllium (indická vláknina) a dále alginát sodný, xantanová guma a želatina.

Účinky Slimaxu

  • Přispívá ke snížení hmotnosti
  • Můžete jíst méně a nehladovět
  • Vláknina přispívá ke správné funkci střev

Jak vlastně Slimax funguje

Princip fungování Slimaxu je klasické snížení chuti k jídlu. Komplex účinných látek navozuje pocit zasycení a snižuje chuť k jídlu. Aby správně fungoval, je nutné užívat přípravek před jídlem.

Máte-li tedy hlad, pak zapijete 2 tablety, alespoň 15 minut před jídlem. Před samotnou konzumací tak dojde k potlačení hladu a zasytí vás mnohem menší porce jídla. Snížený kalorický příjem pak dlouhodobě vede ke snížení hmotnosti.

Nežádoucí účinky

Jako všechny přípravky podobného typu, tak i při užívání Slimaxu se mohou vyskytnou obtíže. Jedná se především o období prvních dnů užívání přípravku.  Například:

  • řídká stolice
  • mírný průjem
  • říhání
  • nadýmání a zácpa

Ve většině případů však tyto účinky zmizí během 3 dnů.

Skutečně zhubnete?

Otázkou je, zda jsou tyto prášky na hubnutí skutečně účinné? Omezení příjmu kalorií je bezpochyby jednou z nejčastějších metod hubnutí. Většina diet je založena na tomto principu. Slimax však nevyžaduje žádnou změnu jídelníčku, pouze se zmenší porce jídla.

Úbytek váhy s největší pravděpodobností nastane u velké části uživatelů, ale pouze krátkodobý. Pro trvalé zhubnutí je klíčová především změna životního stylu a zdravější stravování. V tomto případě hrozí především jo-jo efekt, kdy po vysazení přípravku a vrácení k běžnému stravování dojde k rychlému přibrání i nad původní hmotnost.

Zkušenosti a hodnocení

I přesto, že je Slimax poměrně novým produktem, tak jeho složení není nikterak nové. Zkušenosti s tímto typem přípravku má velká část lidí, která se pokouší zhubnout za pomoci doplňků stravy. Jejich dojmy jsou převážně pozitivní, i když podle nich nefunguje na 100 %.

Lidé si Slimax pochvalují především, pokud mají problém s přejídáním. Zde se ukazuje jako funkční způsob, jak se zbavit nesnesitelných chutí na sladké apod. Dodávají však, že pro dlouhodobé výsledky je potřeba přidat více zeleniny a cvičení.

Cena za jedno balení, které vydrží 1 měsíc, je 299 Kč. To je příznivá cena, která je jistě důvodem, proč Slimax vyzkoušet. Je ovšem nutné brát v potaz, že oproti jiným přípravkům nemá stimulační účinek na metabolismus.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 1 komentáře