TRF – thermo reactive formula

Máme zde český potravinový doplněk, který je dlouhodobě testovaný jako termogenní pro zvýšené odbourávání tuků. Efektivně zvyšuje teplotu na potřebných místech a tím pomáhá hubnout.

Oproti jiným je potřeba hned na úvod říci, že sází na známé odborníky i upřímnost. Koneckonců slogan „Není chutné, ale funguje!“ je důkazem, že tento nápoj nebude jen předraženým práškem.

Základní informace

TRF je přírodní přípravek, který vychází z praxe čínské medicíny a teorie, že pro efektivní spalování tukových zásob je potřeba, aby tělo mělo správnou teplotu.

Tento přípravek pomocí extraktů pomáhá posílit kardiovaskulární systém, rozšířit kapiláry a tím i prokrvit podkoží. Optimální podmínky pro odbourávání tuků.

Rozdílem oproti jiným přípavkům je především to, že se jedná o rozpustný prášek, ze kterého lze připravit teplý nápoj.

Účinky

  • Regulace tělesné hmotnosti
  • Zvýšená intenzita pocení
  • Snížení chuti k jídlu
  • Posílení kardiovaskulárního systému
  • Podpora růstu svalů

Složení a užívání

Tento „čaj na hubnutí“ je složen z přírodních látek, tedy konkrétně extraktů. Najdete zde extrakt z černého pepře, listových pupenů ořešáku královského, zázvoru, zeleného čaje. Jako další účinné látky jsou zde ještě kofeinvitamin Cfruktooligosacharidy. Je to tedy mix notorický známých bylin, které mají prokázaný účinek na redukci váhy.

Užívání a dávkování se oproti jiným přípravkům výrazně liší, protože se jedná o nápoj. Doporučené dávkování je polovina kávové lžičky (1,5 g), kterou rozpustíme ve 200 ml horké vody (max. 70 °C!). Nápoj je potřeba vypít teplý. Balení vydrží na 2měsíční kúru.

Doporučují odborníci i celebrity

Je poměrně obvyklé, že celebrity dělají reklamu nejrůznějším produktům a dostávají slušně zaplaceno, takže není úplně dobré dávat pouze na jejich doporučení. TRF se ovšem těší i kladnému hodnocení odborníků, např. MUDr. Kateřina Cajthamlová či Prof. MUDr. Rajko Doleček, DrSc., kteří by jistě nedoporučovali něco, co by snad vůbec nefungovalo.

Z tohoto pohledu je tedy nutno zmínit, že oproti např. Nidora, se TRF těší dobré pověsti. Ono už samotné složení dává tušit, že z pohledu lékařů se nejedná o nic špatného, navíc ve formě čaje, takže neučí pouze „polykat pilulky“.

Zkušenosti a hodnocení

Ať už doplněk doporučuje kdokoliv, nejdůležitější jsou samozřejmě osobníí zkušenosti, které i vychvalovaný produkt mohou označit za neúčinný. To se TRF netýká, protože se těší oblibě. Není nikterak vynášen do nebes, ale negativních recenzí tolik nenalezneme.

Uživatelé si ho vychvalují jako podporu hubnutí a v kombinaci s pohybem (sport, cvičení atd.) dosahují viditelných výsledků, které bývají lepší, než při dietách. Negativní názory se však objevují na chuť, která není pro většinu lidí příjemná, což samotný výrobce udává (viz úvod), ale údajně se na ní „dá zvyknout“.

Není tedy důvodu, proč tento český produkt nedoporučit. Jelikož se jedná o nápoj s obsahem kofeinu, lze s ním nahradit i kávu či čaj. Cena se dlouhodobě drží pod 700 Kč, což za 2měsíční kúru není nikterak přehnané, především když se jedná o zcela přírodní produkt. Je ovšem nutné mít na paměti, že efektivně fungovat bude pouze jako doplněk, bez pohybu nic nezmůže.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 0 komentáře