Účinné přípravky na hubnutí

Vybrat některý z mnoha dostupných přípravků na hubnutí může být poměrně oříšek. Nabídka je tak pestrá, že je snadné se nechat zlákat reklamou a koupit si některý z přípravků, které nejsou příliš účinné.

Existují však skutečně účinné přípravky na hubnutí, které mohou být skvělým pomocníkem při redukci tělesné hmotnosti. Stačí se řídit podle osvědčených rad a snadno vyberete takový přípravek, který bude fungovat a rozhodně vám neuškodí.

Mají přípravky na hubnutí smysl?

Možná teprve přemýšlíte nad tím, zda vůbec máte zkoumat účinky a složení přípravků na hubnutí. Většina lidí bude tvrdit, že „prášky na hubnutí jsou podvod“ nebo „přípravky na hubnutí jsou jen vyhozené peníze, důležitější je cvičit“ apod. Pravdou je, že podvodných přípravků bylo dříve mnoho. Dnes už je naštěstí situace velmi dobrá.

Stejně tak je pravda, že úspěch hubnutí mnohdy není pouze v prášcích. U většiny lidí dokonce samotné prášky nějaké fantastické výsledky nepřinesou (např. shodit 10 kg za 14 dní). Ovšem v kombinaci s celkovou změnou životního stylu mohou být velmi dobrým pomocníkem.

Ne každý se cítí na to, aby si o pomoc požádal výživového poradce. Zároveň ale chce vidět výsledky dietnější stravy a cvičení mnohem dříve, než za půl roku. Zde takové přípravky pomáhají. Usnadňují, doplňují a urychlují proces hubnutí. Nebo naopak mohou být prevencí před tím, abyste opět získali pracně shozené kilogramy.

Zkrátka účinné přípravky na hubnutí nejsou zázračným lékem na nadváhu/obezitu. Spíše jsou pomocníky a jednou z několika částí celého procesu. Správně vybraný přípravek dokáže divy.

Část první: Jak poznat kvalitní přípravky

Při výběru přípravků podporujících hubnutí je nutné si dávat pozor na několik věcí. Během chvíle snadno poznáte ty, za které se vyplatí utratit peníze a mohou být skutečně účinné od těch, které mohou být maximálně placebo.

1

Přírodní složení

Preferujte přípravky, které mají přírodní složení (např. extrakty) a nebo se jedná o látky tělu vlastní (např. vitamíny) a takové, které pochází z přírodních zdrojů. Takové přípravky zpravidla nemají vážnější negativní účinky a tělu mohou prospívat i v dalších oblastech.

2

Účinné látky

Rozhodně byste měli znát, jaké látky přípravek obsahuje a zda je jich dostatečné množství. Stejně tak i to, jakým způsobem fungují např. zrychlení metabolismu, blokování tuků/cukrů.

3

Výroba v EU a certifikace

Přípravky, které jsou vyrobené v Evropské unii jsou pod přísným dohledem. Je tak zaručena kvalita a uvedené složené. Příslušné certifikáty jsou pro většinu výrobců standardem.

Osvědčené účinné látky

Účinných látek stále přibývá, především nejrůznějších přírodních extraktů z exotických druhů ovoce i bylin. Řada látek je však již časem i vědou prověřených, takže lze při výběru vsadit na ně.

Chitosan

Nevstřebatelný polysacharid vyráběný z chitinu. V malém množství (nedostatečném pro výrazný účinek) se nalézá i v celozrnném pečivu a mořských plodech. V žaludku váže tuk a brání jeho vstřebávání. Zároveň snižuje hodnotu špatného cholesterolu a zlepšuje činnost střev.

Chrom

Esenciální stopový prvek, který pomáhá regulovat cukr v krvi. Vliv má na využití bílkovin, tuků a cukrů. Nestálá hladina cukru v krvi vede k chuti na sladké. Chrom je důležitý i pro dostatek energie a dobrou náladu.

L-karnitin

Známý spalovač tuků. Jedná se o tělu vlastní látku, která neškodí. Zároveň je to jeden z nejvíce zkoumaných přípravků, který má potvrzené účinky. Často je ovšem přeceňován. Pro viditelné výsledky je potřeba cvičit. Kombinuje se i s kofeinem.

Kofein/guarana

Ať už se jedná o čistý kofein či výtažek z guarany, který obsahuje právě kofein, je to zrychlovač metabolismu. Průzkumy prokázaly, že pomáhá zrychlovat spalování tuků. Potřeba je dodržovat dostatečné dávky a dobu užívání, aby nenarušil spánek.


Část druhá:
Doporučené a vyzkoušené přípravky

Přípravků na hubnutí, které skutečně fungují je překvapivě hodně. Liší se cenou, složením i tím, jak dlouho se užívají. Některé jsou krátkodobá podpora, jiné je možné brát dlouhodobě. Pokud jste se rozhodli své úsilí podpořit formou některého doplňku stravy, tak vám dáme tip na několik ověřených:

Harmoline Fat Blocker

Harmoline Fat Blocker

Známý a velmi oblíbený přípravek! Zamezuje příjmu kalorií z tuků. Ty jsou pro mnoho lidí tím největším zdrojem kalorií. Fat Blocker také zpomaluje trávení. Pomáhá tedy hubnout rychleji i bez drastického omezování v jídle.

NÁŠ TIP PRO VÁS:

Harmoline Carb Blocker

Obdobný účinek, jako Fat Blocker, ale tento přípravek je zaměřen na neutralizaci trávicích enzymů aplha amylase. Oddaluje tedy trávení cukrů a sacharidů. Už se nemusíte bát sladkostí, pečiva, brambor a dalších příloh.

Obsahuje nejnovější formuli Phase 2 Carb Controller. Svůj kalorický příjem tak snadno snížíte až o 20 %.

Harmoline Carb Blocker

Garsin

Garsin

Přípravek, který je určen na podporu metabolismu tuků a termogeneze. Stimuluje tedy metabolismus, aby byl rychlejší a spaloval tukové zásoby. Obsahuje tedy nejznámější spalovače tuků a řada dalších účinných látek.

Využít tak můžete synergického (znásobeného) efektu 8 přírodních účinných látek: Garcinia cambogia, C.L.A., L-karnitin, green coffee, acai berry, zelený čaj, citrus aurantium a vitamin C.