1

XL-S Medical Direct

Tablety zdaleka nevyhovují každému. A protože byste možná chtěli užívat svůj přípravek na hubnutí i když nemáte po ruce vodu, tak přišla Omega Pharma s novou verzí známého přípravku XL-S Medical. Nový XL-S Medical Direct je totiž v sáčcích, takže stačí nasypat obsah do pusy.

Unikátní a jednoduché užívání nic nemění na účinnosti přípravku. XLS Medical Direct má příchuť lesního ovoce. Podle oficiálních materiálů byste měli s jeho pomocí zhubnout až 3x více kilogramů, než při samotné dietě. To zní lákavě ne?

Základní informace

XL-S Medical Direct obsahuje jako hlavní látku známý Litramine, což je patentovaný komplex vlákniny, který pochází z přírodního a organického zdroje. Bylo klinicky prokázáno, že dokáže vázat tuky, které jsou obsažené ve stravě.

Tím, že naváže až 27 % tuků ze stravy v žaludku, dokáže zabránit tomu, aby je tělo vstřebalo. Navázání tukových molekul za vzniku komplexu s vlákninou, je zcela mechanický proces, takže nijak neovlivňuje organismus.

litramineKlinicky potvrzené účinky

Tím, co je u přípravků XL-S vždy jasně uvedeno, je odvolání na „klinicky potvrzenou účinnost“. A pravdou je, že přípravky z řady XL-S Medical jsou skutečně podložené hned několika studiemi, které dokazují jejich příznivý vliv nejen na hubnutí.

Další potvrzené účinky:

  • Snížení LDL-cholesterolu (tzv. špatný cholesterol) o 10 % během 14 dní
  • Snížení metabolického syndromu o 39 % během 42 dní
  • 80 % pacientů hlásilo střední až vysoký nárůst pocitu sytosti

Hlavním důvodem, proč si lidé XL-S Medical kupují je možnost zhubnout 3x více kilogramů než jen samotnou dietou. I toto bylo podloženo studií z roku 2010, která byla provedena v Německu.

studie

Evropská jednička v hubnutí

Určitě jste se v televizi setkali s reklamou na klasický XL-S Medical: Vázání kalorií z tuků či na novější XL-S Medical Direct.

Faktem je, že oproti běžným doplňkům stravy, které se tváří jako „zázračný lék“ na nadváhu/obezitu má XL-S Medical skutečně prověřený účinek. Přípravek se prodává výhradně v lékárnách, takže se nemusíte obávat, že by se jednalo o podvod.

Složení a dávkování

Užívání XL-S Medical Direct je jednoduché. 1 sáček 3x denně, obsah vysypeme do úst a sníme. Není nutné zapíjet vodou (je ale nutné dodržovat pitný režim, alespoň 2 l vody denně). V případě, že jíte, pak sáček vemte ihned po jídle.

Účinnou látkou je komplex Litramine. Dále jsou v sáčku tyto látky: xylitol, prášek z přírodní ovocné šťávy, kyselina citronová, koloidní oxid křemičitý, přírodní identická příchuť, stearan hořečnatý.

Zkušenosti a hodnocení

XL-S Medical má obecně dobrá hodnocení. Oproti většině konkurenčních přípravků můžete najít i velké množství reálných fotografií, které zachycují úspěchy skutečných zákazníků. Jejich výsledky možná neohromí desítkami kilogramů, ale tolik většina z nás ani hubnout nechce. Navíc si sami určujete, jak moc zhubnete, podle délky užívání.

Pokud vás něco může odradit, tak je to cena, která je samozřejmě mírně vyšší, než u mnohých běžných tablet. Za své peníze však získáte jeden z mála ověřených přípravků.
Bohužel ne každému dělá vázání tuků dobře. I když nejsou problémy se zažíváním běžné, je potřeba si uvědomit, zda nám tento mechanismus účinku vyhovuje. Preferujete-li spíše zrychlení metabolismus a stimulaci organismu, pak je tento mechanický účinek pro vás nevhodný.

Klikněte zde pro zanechání komentáře 1 komentáře